Jump to Navigation

MVDr.Jan Náhlík

Kategorie:
HN2.jpg

Absolvent Fakulty veterinárního lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně z roku 2006. Poté roční pobyt na Novém Zélandu včetně stáže v Aspiring Veterinary Service LTD, Gary Walker BV.Sc., Wanaka. Od listopadu 2007 zaměstnán na veterinární klinice Panda v Praze.

Od třetího ročníku na vysoké škole se specializuje na poruchy chování zvířat, jejich léčbu a vědeckou činnost v tomto oboru včetně publikování odborných článků a prezentací vědeckých výsledků na různých konferencích.

Na veterinární klinice Panda vedl 6 let individuální kurzy pro majitele zvířat (zejména psů). Jejich náplní byla výchova, výcvik, osvojení si základních pravidel v soužití mezi chovatelem a zvířetem, pravidla v soužití dětí a psů v jedné domácnosti a také léčba jednotlivých poruch chování (separační anxieta, nežádoucí agresivní chování, ničení vybavení domácnosti a další).

Zájmy: Do 22.4.2013 rybaření, sport (kolo, tenis, pěší turistika), pěstování bonsají, akvaristika a především 6-ti letá fenka Parson Russell teriéra Connie. Od 22.4.2013 vyplňuje veškerý volný čas ve dne v noci dcerka Natálka.

Mazlíčci: fenka Parson Russel teriéra Connie.