Jump to Navigation

O nás

Veterinární klinika Písek

Veterinární klinika na Mírovém náměstí v Písku je zařízení specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky, drobné savce, plazy a exotické ptáky. Veterinární klinika je umístěna téměř v centru města Písku na rohu Kollárovy ulice a Mírového náměstí.

Tým 4 veterinárních lékařů

Tým čtyř lékařů a tří asistentů zajišťuje provoz ordinace každý všední den od 8 do 18 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin. Mimo ordinační hodiny je vždy jeden lékař dostupný na pohotovostním telefonu, pro akutní chirurgii a složitější hospitalizační úkony je druhý lékař a asistent na příslužbě.

Filozofie naší veterinární kliniky

Filozofií pracoviště je poskytovat kvalitní péči v souladu s moderními medicínskými poznatky. Každý lékař se proto snaží orientovat ve větší míře na určité oblasti medicíny malých zvířat, podrobněji se dále vzdělává ve svém oboru a je garantem oboru a zdrojem informací pro ostatní lékaře na pracovišti.

Náš cíl

Naším cílem je plně informovat majitele ošetřovaného zvířete o zjištěných problémech, navrhovaném diagnostickém postupu a terapeutických opatřeních. Pokud je úkon prováděn v klientově nepřítomnosti, na operačním sále nebo během hospitalizace, snažíme se předem nastínit očekávaný průběh, možný diagnostický závěr a předpokládanou cenu daného postupu.

V současné době máme k dispozici kromě dvou čekáren pro klienty také dvě ordinace pro běžné zákroky, rentgenologické pracoviště, sterilní operační sál s přípravnou, místnost pro hospitalizaci a intenzivní péči a nezbytné technické zázemí.

Jsme schopni komunikovat též anglicky, německy, francouzsky a španělsky.