Jump to Navigation

Naše služby

Gynekologie a porodnictví

Kategorie:
porodnictvi.jpg

Na našem pracovišti se snažíme poskytnout kompletní servis pro aktivního chovatele. Provádíme stanovení optimální fáze krytí na základě vaginální cytologie (stěry) případně s následným odběrem krve na progesteron. Stanovení březosti ultrazvukem (cca 25.den)

Chirurgie a ortopedie

Kategorie:
chirurgie.jpg

Chirurgické výkony provádíme na operačním sále, naprostá většina úkonů je vedena v inhalační anestezii, kde jsou používány stejná anestetika a postupy jako v humánní medicíně.

Interní medicína

Kategorie:

Řada pacientů přichází na naše pracoviště s interním onemocněním.

Oftalmologie

Kategorie:
oftalmo.jpg

V diagnostice očních onemocnění využíváme oftalmoskopii pro posouzení očního pozadí, sklivce i čočky, fluoresceinové barvení pro posouzení defektů rohovky, Schirmerův test pro diagnostiku produkce slz

Stomatologie

Kategorie:
stomatologie.jpg

Odstranění zubního kamene ultrazvukem, následné leštění povrchu skloviny a ošetření dásní je rutinní a častou procedurou prováděnou na našem pracovišti.

Medicína plazů a drobných savců

Kategorie:

Začínáte-li s chovem exotů, rádi Vám poskytneme konzultaci o správné výživě a podmínkách pro chov těchto živočichů.

Akutní medicína a intenzivní péče

Kategorie:

Na pohotovostním čísle 733 566 109 jsme až na vzácné výjimky vždy k dispozici. Po vytočení čísla je Váš hovor přesměrován na jednoho z našich lékařů, který v té době drží pohotovost.

Diagnostické možnosti

Kategorie:

Základem vyšetřovacího postupu je a vždy bude klinické vyšetření. Tj. využití vlastních smyslů pro pečlivou prohlídku pacienta. Předchází mu získávání anamnézy (tj. Vámi popsaný souhrn obtíží, pacientových návyků i jeho zdravotní minulosti).

Služby

Kategorie:

Ambulantní péči tzn. běžnou preventivní péči (vakcinace, odčervení, drobné zákroky), konzultační činnost, klinická vyšetření a kontroly řešíme v ordinacích 1 a 2.

Syndikovat obsah