Jump to Navigation

Naše služby

Gynekologie a porodnictví

Kategorie:
porodnictvi.jpg

Na našem pracovišti se snažíme poskytnout kompletní servis pro aktivního chovatele. Provádíme stanovení optimální fáze krytí na základě vaginální cytologie (stěry) případně s následným odběrem krve na progesteron. Stanovení březosti ultrazvukem (cca 25.den)

Chirurgie a ortopedie

Kategorie:
chirurgie.jpg

Chirurgické výkony provádíme na operačním sále, naprostá většina úkonů je vedena v inhalační anestezii, kde jsou používány stejná anestetika a postupy jako v humánní medicíně.

Interní medicína

Kategorie:

Řada pacientů přichází na naše pracoviště s interním onemocněním.

Oftalmologie

Kategorie:
oftalmo.jpg

V diagnostice očních onemocnění využíváme oftalmoskopii pro posouzení očního pozadí, sklivce i čočky, fluoresceinové barvení pro posouzení defektů rohovky, Schirmerův test pro diagnostiku produkce slz, Schiötzův tonometr pro změření nitroočního tlaku při podezření na zelený zákal. Provádíme řadu chirurgických postupů při řešení onemocnění víček, spojivky a rohovky.

Stomatologie

Kategorie:
stomatologie.jpg

Odstranění zubního kamene ultrazvukem, následné leštění povrchu skloviny a ošetření dásní je rutinní a častou procedurou prováděnou na našem pracovišti.

Medicína plazů a drobných savců

Kategorie:

Začínáte-li s chovem exotů, rádi Vám poskytneme konzultaci o správné výživě a podmínkách pro chov těchto živočichů.

Akutní medicína a intenzivní péče

Kategorie:

Na pohotovostním čísle 733 566 109 jsme až na vzácné výjimky vždy k dispozici. Po vytočení čísla je Váš hovor přesměrován na jednoho z našich lékařů, který v té době drží pohotovost.

Diagnostické možnosti

Kategorie:

Základem vyšetřovacího postupu je a vždy bude klinické vyšetření. Tj. využití vlastních smyslů pro pečlivou prohlídku pacienta. Předchází mu získávání anamnézy (tj. Vámi popsaný souhrn obtíží, pacientových návyků i jeho zdravotní minulosti).

Služby

Kategorie:

Ambulantní péči tzn. běžnou preventivní péči (vakcinace, odčervení, drobné zákroky), konzultační činnost, klinická vyšetření a kontroly řešíme v ordinacích 1 a 2.

Syndikovat obsah